خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سایت همسریابی
تور مالزی|تور ارزان مالزی|تور مالزی نوروز|تور مالزی نوروز 95
.
تور مالزی|تور ارزان مالزی|تور مالزی نوروز|تور مالزی نوروز 95
درباره وبلاگ
ورود کاربران
محبوبترين مطالب
خبرنامه

عضويت سريع
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
کد امنیتی : *

چت باکس
<-MyShotBox->
آرشيو وبلاگ
>
آمار سايت
 • کل مطالب ارسالي : 303
 • کل نظرات ارسالي : 3
 • تعداد کل کاربران : <-MAll->
 • بازديد امروز : 77
 • بازديد ديروز : 9
 • بازديد هفته : 95
 • بازديد اين ماه : 153
 • بازديد سال : 2090
 • بازديد کل : 24129
امکانات جانبي

عمل جراحی زیبایی بینی و ارتودنسی

عمل جراحی زیبایی بینی و ارتودنسی با هم تداخل دارند؟ پلاک‌های ارتودنسی مانعی جهت انجام جراحی بینی نیست.

در طول هفته اول بعد از عمل جراحی بینی که روی بینی شما گچ (اسپلینت) قرار دارد بهتر است از نحوه استحمام بعد از عمل بینی بپرهیزید تا این اسپلینت خیس و شل نشود. ولی اگر احتیاج شدید به استحمام دارید و نمی توانید به مدت یک هفته حمام نکنید می‌توانید از دستورالعمل زیر استفاده کنید: گردن به پایین را بدون وجود مشکلی می‌توانید بشویید. برای شستشوی موهای سر خود باید در حمام روی یک صندلی بنشینید و سر خود را به عقب خم کنید تا فرد دیگری به آرامی از پشت موهای شما را بشوید. نحوه استحمام بعد از عمل بینی نحوه استحمام بعد از عمل بینی با رعایت موارد فوق میتوانید بدون خیس شدن چسب و گچ روی بینی خود به راحتی استحمام کنید . برای تمیز کردن صورت خود هم میتوانید از یک دستمال پارچه ای خیس استفاده کنید و صورت خود را البته غیر از منطقه ای که توسط گچ روی بینی پوشانده شده است تمیز نمایید . تقریبا هفت تا ده روز پس از انجام عمل زیبایی بینی می باید برای خارج کردن و درآوردن چسب روی بینی به مطب دکتر قارونی مراجعه کنید . البته تاریخ مراجعه از طرف مطب به شما اعلام میشود . روزی که قرار است به مطب مراجعه کنید باید قبل از خروج از منزل به صورت کامل دوش بگیرید به طوری که گچ روی بینی شما کاملا با آب تماس داشته باشد و خیس شود این کار باعث می شود درآوردن و کندن اسپلینت یا همان گچ روی بینی آسانتر انجام شود .پس از کندن گچ بینی و کشیدن بخیه ها مجدد روی بینی شما توسط دکتر قارونی و دستیارانشان چسب زده می شود و وقت مراجعه بعدی به شما اعلام میشود . در فاصله مراجعه دوم به مطب که چسب روی بینی دارید باز هم نباید به صورت معمولی به حمام بروید تا چسب روی بینی خیس و شل نشود .در طول این مدت هم میتوانید مطابق دستور العمل قبلی حمام کنید.در صورتی که به هر دلیل گچ و یا چسب روی بینی شما شل شد پس از هماهنگی با مطب دکتر قارونی جهت تعویض چسب به مطب مراجعه نمایید. بعد از گذشت چند هفته از زمان جراحی زیبایی بینی و با نظر دکتر قارونی شما می توانید خودتان چسب زدن به بینی را انجام دهید . برای این کار ابتدا چسب زدن به بینی به شما آموزش داده می شود البته فیلم و عکس های آموزشی جهت یادگیری چسب زدن به بینی در سایت قرار داده شده است و همچنین در CD و بروشوری که قبل از جراحی به شما تحویل داده شده است نیز موجود است . بعد از آموزش چسب زدن دیگر خودتان میتوانید هر روز به حمام رفته و پس از خیس شدن چسب آن را کنده و مجدد پس از استحمام چسب بزنید.به یاد داشته باشید کندن چسب باید حتما در حمام و پس از خیس شدن کامل چسب باشد تا در موقع کندن چسب پوست بینی همراه با چسب کش نیاید و باعث تشدید تورم نشود.

یکی از موارد مهم پس از عمل جراحی زیبایی بینی، شستشوی داخل بینی با سرم شستشو است که باعث کاهش ورم مخاط داخل بینی و خارج شدن لخته‌های خون و ترشحات داخل بینی می‌شود و سبب بهبود تنفس و کاهش گرفتگی بینی می‌شود.

شستشوی بینی با سرم

برای شستشوی بینی باید سرنگ10  سی سی تهیه کنید و سوزن آنرا خارج کرده دور بیاندازید سرم  را داخل سرنگ بکشید و به داخل بینی به آرامی پمپ نمایید.
نکته مهم این است که هنگام پمپ کردن سرم داخل بینی باید سرنگ عمود بر صورت قرار گیرد نه موازی با آن. هر چه این کار در طول روز بیشتر انجام شود بهتر است. البته وسایل شستشو دهنده زیادی در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند اما به نظر دکتر قارونی این روش بهترین روش شستشوی بینی با سرم پس از عمل جراحی زیبایی بینی‌ است، باید توجه داشته باشید که سه تا چهار روز پس از عمل جراحی بینی می‌توانید شستشو با سرنگ و سرم را شروع کنید ولی در روزهای ابتدایی باید بسیار آرام و بدون فشار این کار صورت پذیرد. هدف از شستشوی داخل بینی فقط و فقط تمیز نمودن داخل بینی است و نیازی نیست که از یک سوراخ بینی سرم وارد و از سوراخ دیگر خارج شود.
انجام به موقع و مرتب شستشوی بینی با سرم حتما باید توسط بیمار جدی گرفته شود و روزانه چند بار تکرار گردد. عدم انجام شستشو باعث می شود لخته های خون که در انتهای زمان جراحی در بینی شما ایجاد شده اند و نیز ترشحات بینی به مدت زیاد در بینی بمانند و نه تنها  باعث ایجاد گرفتگی بینی و اختلال تنفس از بینی و کاهش حس بویایی می شود بلکه ممکن است این مواد تجمع یافته در داخل بینی عفونی شوند و باعث ایجاد بوی بد در بینی شود و تنفس بیمار بد بو شود و این عفونت با گسترش بیشتر می تواند باعث ایجاد موکوزیت یا التهاب مخاط که با درد داخل بینی همراه است ، گردد.
در صورتی که پس از عمل جراحی زیبایی بینی جراح در داخل بینی شما تامپون یا مش بگذارد معمولا این مش پس از 3 روز خارج میشود و پس از خروج آن میتوانید به آرامی شستشوی داخل بینی با سرم را شروع نمایید و اگر هم از ابتدا مش داخل بینی شما نیست میتوانید به آرامی از روز سوم پس از جراحی شستشوی داخل بینی را شروع نمایید.
درفیلم و شکل های زیر مراحل و نیز نحوه انجام شستشوی بینی پس از جراحی بینی نمایش داده شده است .

تامپون و اسپلینت چیست؟

تامپون و اسپلینت پس از عمل زیبایی بینی در داخل بینی گذاشته می‌شود تا ترشحات بینی و خون را به خود جذب کند و 72 ساعت بعد خارج می‌شود. خارج سازی آن با درد همراه نیست و حسی مثل قلقلک یا سوزش ضعیف ایجاد می‌نماید. البته می‌توان در صورت درخواست بیمار از گذاشتن تامپون صرف نظر نمود .

تامپون و اسپلینت

تامپون یا مش که در انتهای عمل جراحی زیبایی بینی در داخل بینی گذاشته می شود از جنس پنبه است که با پماد تتراسایکلین آغشته شده و چرب می شود . کارگذاری تامپون در انتهای عمل جراحی زیبایی بینی باعث می شود ترشحاتی که در طول چند روز در بینی جمع می شوند جذب این تامپون شود و پس از خارج کردن این مش که معمولا ظرف دو تا سه روز بعد از عمل جراحی انجام می شود بیمار تنفس راحت تر و بهتری داشته باشد ولی اگر از تامپون در انتهای عمل استفاده نشود این ترشحات در بینی خشک شده و مدت زمان بیشتری طول می کشد تابیمار تنفس راحتی از بینی پس از جراحی داشته باشد. به هر حال در صورت درخواست بیمار و پا فشاری وی مبنی بر کار نگذاشتن تامپون بینی می توان این کار را انجام داد و از گذاشتن مش در انتهای عمل جراحی بینی خودداری کرد.
اسپلینت یا گچ روی بینی نیز پس از عمل جراحی زیبایی بینی، روی بینی قرار می‌گیرد و باعث حفظ شکل نهایی بینی می‌شود و 10-7 روز بعد برداشته می‌شود.هنگام عمل بینی برای کمتر کردن پهنای بینی در ناحیه استخوانی جراح اقدام به شکستن کنترل شده استخوان های بینی می نماید با این کار استخوانهای بینی متحرک می شوند و در خط وسط به هم نزدیک می شوند با این کار به اصطلاح بینی قلمی تر می شود برای این که استخوان ها در موقعیت جدید خود قرار بگیرند و همان جا جوش بخورند و جا به جا نشوند و از گچ یا همان اسپلینت روی بینی در انتهای جراحی بینی استفاده می شود .این گچ حدود هفت تا ده روز پس از عمل جراحی بینی توسط دکتر قارونی خارج می شودو به جای آن روی بینی شما چسب زده می شود . در طول زمانی که گچ روی بینی شما قرار دارد باید سعی کنید که به هیچ عنوان این گچ خیس و شل نشود . بهتر است از حمام کردن خودداری کنید ولی در صورتی که احتیاج شدید به استحمام کردن دارید میتوانید با مراجعه به مطلب راجع به استحمام پس از جراحی روش لازم را یاد بگیرید.
نوع مطلب :
برچسب ها : جراحی بینی,عمل بینی,جراحی زیبایی,انحراف بینی,بینی گوشتی,سن مناسب جراحی بینی,جراحی بینی و بارداری,بینی فانتزی یا عروسکی,عمل جراحی زیبایی بینی

امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

شنبه 12 تير 1395 :: 14:25
نازیلا

انحراف بینی باید از 2 علت مورد بررسی فراغ گیرد یکی كجي داخلی تیغه بینی است و دیگری کج بودن ظاهری بینی.
به تیغه ميانه مركز قلب بحبوحه بینی که بینی را به نوبت قسمت تقسیم می‌کند سپتوم بینی می‌گوییم. تیغه بینی دیواری است که از ساختمان‌های غضروفی و استخوانی تشکیل شده است،‌ قسمت‌های عقبی دم استخوانی و قسمت‌های جلویی ساختمانی غضروفی دارند.

انحراف بینی
انحراف بینی

عمل جراحی انحراف بینی

ذکر این نکته مهم است که باب تمامی افراد این تیغه بینی تا حدی ضلالت دارد و به گزاره بيان دیگر سپتوم بدون هیچگونه انحرافی نابودي ندارد و مدخل سرپوش اکثریت افراد با بررسی دقیق متوجه خواهیم شد که مقداری ميل سپتوم بینی جزئی نابودي دارد ولی این انحراف بینی جزئی دلیلی بر اعمال آخر جراحی انحراف بینی نیست مهم این است که آیا این خميدگي بینی برای بیمار مشکلی خصوصاً از لحاظ تنفسی ایجاد نموده است یا خیر. درون صورتی که ضلالت بینی شخصی را دستخوش مشکلات تنفسی نموده باشد می‌توان با جراحی خميدگي بینی،‌ مشکل را تصحیح نمود. لازم به ذکر است که ولو جراحی تنها مگر لاغير به قصد تزكيه انحراف تیغه بینی انتها شود،‌ كج روي تیغه بینی برطرف كردن دفع شده و تنفس بیمار بهبود میابدولی تغییر سر پشه دره شکل ظاهری بینی ایجاد نخواهد شد و لخت عداد جراحی‌های زیبایی به حساب نخواهد آمد.
رقم دیگری از انحراف بینی انحرافی است که پديد بینی را حتي درگیر کرده و به وقت حسن deviated Nose یا هم بینی کج می‌گویند که با جراحی بینی به سادگی كاردان برطرف ازمد افتادن میباشد. این کجی ظاهری بینی می‌تواند همقدم با کجی تیغه باشد و یا تنها مگر لاغير محدود به کجی درون استخوان‌های بینی باشد. جهت تزكيه کجی ظاهری بینی نیاز به ارتكاب جراحی زیبایی هويت عرضه دارد که مدخل سرپوش حین فعل جراحی انحراف تیغة بینی هم داخل صورتی که هستي نفس داشته باشد. اصلاح می‌گردد .
یکی از علایق دکتر قارونی که مدتها روی حين مطالعه نموده اند جراحی و روشهای اصلاح بینی های به زبان کج میباشد و ایشان پایان دستخط خود درون دوره تخصصی گوشه و حلق و بینی را به این موضوع مختصه دادند و با مطالعه بیمارانی که تو دوران کودکی و سنین بركشي دچار ضربه بینی شده بودند و رد آن ضربه داخل بزرگسالی مسير حل های جدید و نوینی در مرمت تاديب بینی های دارای کجی ظاهری ارائه نمودند که مورد توجه و پذيرايي کنگره های معتبر داخلی و خارجی طمانينه آرام گرفت و ایشان درب کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی باب سال 2013 مدخل سرپوش این مورد سخنرانی کردند.
تا به حال بیماران بسیاری از این تباني با ضلال تیغه بینی چه خميدگي داخلی و چه کجی ظاهری توسط ایشان جراحی شده اند و حتی جراحی پلک موفق زیادی داشته اند و به نتایج دلخواه قدرت یافته اند .

بینی از 3 ساختمان اصلی تشکیل شده است یکی پوسته پوشاننده روی بینی و دیگری داربست زیر لحات که خود از ساختارهای استخوانی و غضروفی تشکیل شده است. نوع لايه پوشاننده روی بینی در نتیجة شغل جراحی زیبایی بینی و نیز تکنیک‌های جراحی بسیار مؤثر است.حالا سوالی که مطرح میشه اینه که بینی گوشتی چیست؟

 عمل جراحی بینی گوشتی

اگر لايه روی بینی ضخیم بوده حاوی غدد چربی زیادی باشد به صحيح به طرفه العين بینی گوشتی كلام بيان می‌شود. درون واقع بینی با توجه به پوست لحظه به 3 سنخ تقسیم می‌شود:

 1. بینی با پوست نازک
 2. بینی با ورقه نرمال
 3. بینی با بشره ضخیم

جراحی بینی در افراد دارای بشره ضخیم (بینی گوشتی) قابل فرجام است وليك قبل جراحی و درب جلسات مشاوره اولیه توضیحات لازمه به بیمار درب مورد نوع غلاف بیمار داده خواهد شد. محدودیت‌هایی از نظر ادا جراحی بینی گوشتی لياقت و عدم دارد که به آن‌ها استعاره خواهد شد.

 • تورم بعد از جراحی زیبایی بینی درون بینی‌ گوشتی بیشتر از حالت عادی خواهد بود (حدود یک تا كورس دور سال)
 • در ادا بینی‌ گوشتی نمی‌توان سایز بینی را خیلی خیلی کم کرد و درب جراحی بینی‌ گوشتی بیش از اینکه به فکر کاستن از سایز بینی باشیم، به فکر غلطگيري تعمير عیوب بینی و تقویت داربست بینی هستیم.

برای درک بهتر موضوع با این مثال توجه کنید . مسكن حجره ای را باب نظر بگیرید که یک سقف بسیار سنگین دارد که این سقف روی چهار دیوار قرار گرفته است این دیوارها بافتهای استخوانی و غضروفی بینی هستند و سقف سنگین این حجره هم مدخل سرپوش واقع پوست روی بینی است . جراح كرانه بابت کوچک کردن بینی هنگام جراحی از سایز استه و غضروف کم میکند و به ساختمان دم شکل میدهد. حال ار این دیوار ها بیش از حد کوچک شوند باعث میشود سقف سنگین اتاق ریزش کند.

این نکته بسیار مهم است که بینی گوشتی را نمی‌توان با جراحی خیلی خیلی کوچکتر کرد و بیمار می‌بایست سبق از عمل اشراف کامل به این نکته داشته باشد و از عمل بینی خود توقعات منطقی و عقلانی داشته باشد و دروازه اندر فکر کوچک کردن خیلی زیاد بینی خود نباشد.

حتماً شنیده‌اید که بینی گوشتی خلف از جراحی بر می‌گردد. عقب گرد بینی گوشتی بعد از ارتكاب جراحی یک باور کاملاً سهو است و هیچ پایه علمی ندارد. داخل واقع بینی گوشتی که با مبادي بنيادها و فروع صحیح جراحی شده باشد و جراح وقت جراحی بینی گوشتی مبادرت به تقویت ساختار داربستی بینی نموده باشد نه تنها بر نمی‌گردد بلکه با گذشت زمانه دوره و کاهش تورم بینی زمان به زمان زیباتر از سابق از جراحی خواهد شد.

سن انجام عمل جراحی زیبایی بینی درب افراد مختلف متفاوت میباشد:

 •  در دختران خلف از 16 و در پسران پس از 18 سالگی می‌توان مبادرت به فعل جراحی بینی نمود.
 • در سن‌های بالاتر می‌توان داخل هر سنی جراحی را ارتكاب داد ولی به همه حال نتایج جراحی داخل افرادی که ورقه جوان و پرآب باطراوت دارند تا حدودی از افراد میانسال بهتر خواهد بود.

آیا زنان باردار می توانند كار زیبایی پايان دهند؟ سر پشه دره کل جراحی‌های غیر اورژانسی سر پشه دره دوران حاملگی توصیه نمی‌شود و می‌توان رفتار جراحی زیبایی بینی را به بعد از زایمان موکول کرد چون جراحی بینی و بارداری با باز تداخل دارند. دروازه اندر مواردی که بیمار تصمیم به بارداری دارد توصیه می‌شود حداقل 2 ماه فاصله بین جراحی بینی و بارداری باشد یعنی سپس از ديرين 2 ماه از اقدام جراحی زیبایی بینی، بیمار برای باردار شدن عمل نماید. عامل این دستور هم ایجاد تورم عمومی بدن من جمله كنا و بینی دروازه اندر دوران بارداری خصوصاً سه ماهه دوم و سوم است که میتواند باعث ایجاد تغییراتی دروازه اندر ساختمان بینی تازه جراحی شده شود حتماً در صورتی که فاصله مناسب بین جراحی بینی و بارداری منظر شده باشد این تورم عاقبت از بارداری نتیجه ادا جراحی زیبایی را تحت تأثیر هال نمی‌دهد. جراحی بینی و بارداری از طرفی می توان 2 ماه بنابرين از زایمان و رسیدن به مقدار ريتم قبلی پیش از حاملگی اقدام به اعمال آخر بینی نمود مسلماً ذکر این نکته مهم است که بهتر است پشت از جراحی تا چند وقت و شب شیرخوار از شیر مادر استعمال نکند زیرا ممکن است تا چند وقت و شب داروهای مورد بهره وري جهت بی هوشی متبحر شیر مادر شوند و شیرخوار با خوردن شیر مادر تا حدودی تحت تاثیر این دارو ها صبر بگیرد. گر میخواهید خلف از پايان عمل جراحی زیبایی بینی رفتار به بارداری نمایید و مسافت فرجه جدايي خلال لازمه یعنی خيز ماه بعد از جراحی بینی را نيز رعایت نمودید میتوانید از این بابت که نتیجه جراحی تحت تاثیر صبر نخواهد گرفت مطمئن باشید البته در طی بارداری مادر گريبانگير تورم عمومی بدن می شود که صورت و بینی باز از این تدارك مستثنی نیست و درب طول بارداری بینی عالي و بزرگتر خواهد شد وليكن پس از زایمان و از بین روفتن تورم عمومی بدن ،بینی هم کوچکتر شده و به سایز اصلی خود بر می گردد و جای نگرانی خاصی بود ندارد چسب حرف بي منطق زدن به بینی درون طی بارداری بازهم باعث جلوگیری از تورم بینی درب طی حاملگی نمی شود. تو مورد خانم هایی که کودک یکسال به بالا دارند هیچ منعی برای عمل جراحی زیبایی بینی نابودي ندارد تنها موردی که بهتر است به نزاكت مال توجه ویژه داشته باشیم این است که کودکان باب سنین یک تا پنج و شش سال که دوستدار دارند به آغوش مادر بروند گاها ممکن است ضربت آسيب قرعه های ناخودآگاه به صورت و بینی مادر متبحر کنند که باید مورد توجه رسم بگیرند و مادر تا چند وقت ورا آنگاه از جراحی از بغل کردن کودک خودداری کند تا از این شوك های ناخواسته کودک در مصون باشد. حتی چنانچه میخواهید باب زمان بارداری تزریق بوتاکس خاتمه دهید هم میتوانید مطالب ما سطح بخوانید و سوالات خودتون عرشه با ما درمیان بگدارید.

 
نوع مطلب :
برچسب ها : جراحی بینی,عمل بینی,جراحی زیبایی,انحراف بینی,بینی گوشتی,سن مناسب جراحی بینی,جراحی بینی و بارداری,بینی فانتزی یا عروسکی,عمل جراحی زیبایی بینی

امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

شنبه 5 تير 1395 :: 17:17
نازیلا

در طول هفته اول بعد از عمل جراحی بینی که روی بینی شما گچ (اسپلینت) قرار دارد بهتر است از نحوه استحمام بعد از عمل بینی بپرهیزید تا این اسپلینت خیس و شل نشود. ولی اگر احتیاج شدید به استحمام دارید و نمی توانید به مدت یک هفته حمام نکنید می‌توانید از دستورالعمل زیر استفاده کنید: گردن به پایین را بدون وجود مشکلی می‌توانید بشویید. برای شستشوی موهای سر خود باید در حمام روی یک صندلی بنشینید و سر خود را به عقب خم کنید تا فرد دیگری به آرامی از پشت موهای شما را بشوید.

نحوه استحمام بعد از عمل بینی

نحوه استحمام بعد از عمل بینی با رعایت موارد فوق میتوانید بدون خیس شدن چسب و گچ روی بینی خود به راحتی استحمام کنید . برای تمیز کردن صورت خود هم میتوانید از یک دستمال پارچه ای خیس استفاده کنید و صورت خود را البته غیر از منطقه ای که توسط گچ روی بینی پوشانده شده است تمیز نمایید . تقریبا هفت تا ده روز پس از انجام عمل زیبایی بینی می باید برای خارج کردن و درآوردن چسب روی بینی به مطب دکتر قارونی مراجعه کنید . البته تاریخ مراجعه از طرف مطب به شما اعلام میشود . روزی که قرار است به مطب مراجعه کنید باید قبل از خروج از منزل به صورت کامل دوش بگیرید به طوری که گچ روی بینی شما کاملا با آب تماس داشته باشد و خیس شود این کار باعث می شود درآوردن و کندن اسپلینت یا همان گچ روی بینی آسانتر انجام شود .پس از کندن گچ بینی و کشیدن بخیه ها مجدد روی بینی شما توسط دکتر قارونی و دستیارانشان چسب زده می شود و وقت مراجعه بعدی به شما اعلام میشود . در فاصله مراجعه دوم به مطب که چسب روی بینی دارید باز هم نباید به صورت معمولی به حمام بروید تا چسب روی بینی خیس و شل نشود .در طول این مدت هم میتوانید مطابق دستور العمل قبلی حمام کنید.در صورتی که به هر دلیل گچ و یا چسب روی بینی شما شل شد پس از هماهنگی با مطب دکتر قارونی جهت تعویض چسب به مطب مراجعه نمایید. بعد از گذشت چند هفته از زمان جراحی زیبایی بینی و با نظر دکتر قارونی شما می توانید خودتان چسب زدن به بینی را انجام دهید . برای این کار ابتدا چسب زدن به بینی به شما آموزش داده می شود البته فیلم و عکس های آموزشی جهت یادگیری چسب زدن به بینی در سایت قرار داده شده است و همچنین در CD و بروشوری که قبل از جراحی به شما تحویل داده شده است نیز موجود است . بعد از آموزش چسب زدن دیگر خودتان میتوانید هر روز به حمام رفته و پس از خیس شدن چسب آن را کنده و مجدد پس از استحمام چسب بزنید.به یاد داشته باشید کندن چسب باید حتما در حمام و پس از خیس شدن کامل چسب باشد تا در موقع کندن چسب پوست بینی همراه با چسب کش نیاید و باعث تشدید تورم نشود.
نوع مطلب :
برچسب ها : جراحی بینی,عمل بینی,جراحی زیبایی,انحراف بینی,بینی گوشتی,سن مناسب جراحی بینی,جراحی بینی و بارداری,بینی فانتزی یا عروسکی,عمل جراحی زیبایی بینی

امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

يکشنبه 23 خرداد 1395 :: 9:47
نازیلا

هتل تانجانگ رها ریزورت لنکاوی

قطعاً بعد از اینکه شما تصمیم میگیرین که به چه شهر یا کشوری سفر کنین اینکه میخواین تو کدوم هتل اقامت داشته باشین هم بعنوان قسمت مهمی از سفرتون مد نظر هست... برای همین هم وقتی شما میخواین به تور مالزی برین با انتخاب شهرمورد نظرتون برای مسافرت خودتون می تونید هتل دلخواهتون رو رزرو کنین..یکی دیگه از لوکس ترین هتل های مالزی تو جزیره لنکاویه به اسم تانجانگ رها ریزورت مالزی که میتونم بگم به عنوان یکی از بهترین هتل های مالزی هم از طرف مسافرا انتخاب شده اونم به خاطر خدمات عالی که به توریست ها ارائه میدن و همینطور ظاهر فوق العاده خوشگلش..این هتل تو مالزی خیلی لوکسه و این از بیرون هتل هم قابل تشخیصه چه برسه دیگه به لابی و اتاق هاش..این هتل با موقعیت ساحلی که داره واقعا بهترین گزینه واسه استراحت تو لنکاوی مالزی به شمار میره و از همه لحاظ عالیه و جای هیچ حرفی رو نمیذاره..البته دیگه بعد از یکم استراحت یادتون نره از دیدنی های فوق العاده لنکاوی مالزی هم لذت ببرین..
نوع مطلب :
برچسب ها : تور مالزی,تور مالزی ارزان,تور مالزی 95,تور مالزی تابستان 95

امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

سه شنبه 11 خرداد 1395 :: 13:37
نازیلا

مناسب بودن قیمت

تور دبی تابستان 95

و همچنین برنامه های پر شور و نشاط  و متنوع در ایام تابستان برای خیلی از هموطنان جذابه و خیلی مایلند تا تور دبی تابستان را تجربه کنند اگه برای تابستان امسال هنوز برنامه ریزی نکردید با ما تور دبی تابستان 95 را تجربه کنید مطمئنا خاطرات بیاد ماندنی از این تور خواهید داشت

تور دبی تابستان 95 تیر ماه


هتل آتلانتیس دبی 5 ستاره         2.180.000   تومان 4روزه

هتل کارلتون تاور دبی 5 ستاره    1.720.000  تومان 8 روزه

هتل گرند سنترال دبی 4 ستاره    1.120.000  تومان 4 روزه

هتل میفر دبی 3 ستاره               1.380.00   تومان 8 روزه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور دبی تیر 95  همین لینک را مشاهده کنید

خدمات تور دبی: بلیط دبی ,ویزا دبی,پرواز ایران ایر,اقامت 4 روز در دبی , راهنمای تور فارسی زبان,بیمه حودات مسافرتی,ترانسفر فرودگاهی دبی,صبحانه,تخفیفات گردشگری

تلفن رزرو تور دبی 52 44 67 43 021 جلینی

تور دبی تابستان 95 مرداد ماه

قیمت تور دبی

هتل کارلتون تاور دبی 5 ستاره    1.720.000  تومان 8 روزه

هتل تاج پالاس دبی 5 ستاره        1.380.000 تومان 4 روزه

هتل میفر دبی 3 ستاره               1.380.00   تومان 8 روزه

هتل صدف دبی 3 ستاره             1.050.000  تومان 4 روزه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در موردتور دبی مرداد 95 همین لینک را مشاهده کنید

 خدمات تور دبی 95: بلیط دبی ,ویزا دبی,پرواز ایران ایر,اقامت در هتل های  دبی , راهنمای تور فارسی زبان,بیمه حودات مسافرتی,ترانسفر فرودگاهی دبی,صبحانه,تخفیفات گردشگری

تلفن رزرو تور دبی 52 44 67 43 021 جلینی

تور دوبی تابستان 95 شهریور ماه

 قیمت تور دبی

هتل تاج پالاس دبی 5 ستاره         1.380.000 تومان 4 روزه

هتل گرند سنترال دبی 4 ستاره     1.520.000  تومان 8 روزه

هتل صدف دبی 3 ستاره              1.050.000  تومان 4 روزه

هتل دلمون دبی 3 ستاره              1.350.000  تومان 8 روزه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور دبی شهریور 95 همین لینک را مشاهده کنید

خدمات تور دبی: بلیط دبی ,ویزا دبی,پرواز ایران ایر,اقامت 4 روز در دبی , راهنمای تور فارسی زبان,بیمه حودات مسافرتی,ترانسفر فرودگاهی دبی,صبحانه,تخفیفات گردشگری

تلفن رزرو تور دبی 52 44 67 43 021 جلینی
نوع مطلب :
برچسب ها : تور مالزی,تور مالزی ارزان,تور مالزی 95,تور مالزی تابستان 95,تور آنتالیا,تور آنتالیا ارزان,تور آنتالیا 95,تور آنتالیا تابستان 95

امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

شنبه 8 خرداد 1395 :: 11:20
نازیلا

تو فصل تابستان خیلی از خانواده ها واسه تجدید روحیه و استراحت ، تور آنتالیا رو انتخاب میکنن . با توجه به تفریحات آنتالیا در تابستان ، میشه گفت انتخابشون خوب و منطقی بوده . اگه افراد پیگیری باشین ، تو این فصل سال ممکنه تور ارزان آنتالیا هم به پستتون بخوره اما بهتره بدونین آفر تور آنتالیا تابستان معمولا کم هستش اما بعید نیست خوش شانس باشین و بتونین پیدا کنین . خوبی تور آنتالیا تابستان ۹۵ اینه که پرواز مستقیم به آنتالیا زیاد میشه و لازم نیس واسه فرودگاههای شهرهای اطراف ، پرواز رزرو کنین .

————————————————————————————————————————————————–

تور آنتالیا تابستان ۹۵ هتل ۵ ستاره تاج محل

هزینه تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل ۵ ستاره تاج محل : برای هر نفر در اتاق دوتخته تماس بگیرین ۴۳ ۴۳ ۶۷ ۴۳
خدمات تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل تاج محل : بلیط رفت و برگشت با پرواز ترک ، ۶ شب اقامت در هتل ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی سامان ، سرویس و خدمات Uall

————————————————————————————————————————————————–
تور آنتالیا تابستان ۹۵ هتل ۵ ستاره کریستال نیروانا

هزینه تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل ۵ ستاره کریستال نیروانا : برای هر نفر در اتاق دوتخته تماس بگیرین ۴۳ ۴۳ ۶۷ ۴۳
خدمات تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل کریستال نیروانا : بلیط رفت و برگشت با پرواز ترک ، ۶ شب اقامت در هتل ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی سامان ، سرویس و خدمات Uall

————————————————————————————————————————————————-
تور آنتالیا تابستان ۹۵ هتل ۵ ستاره مردان پالاس

هزینه تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل ۵ ستاره مردان پالاس : برای هر نفر در اتاق دوتخته تماس بگیرین  ۴۳ ۴۳ ۶۷ ۴۳
خدمات تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل مردان پالاس : بلیط رفت و برگشت با پرواز ترک ،  ۶ شب اقامت در هتل ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی سامان ، سرویس و خدمات Uall

————————————————————————————————————————————————–
تور آنتالیا تابستان ۹۵ هتل ۵ ستاره ریکسوس لارس

هزینه تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل ۵ ستاره ریکسوس لارس : برای هر نفر در اتاق دوتخته تماس بگیرین ۴۳ ۴۳ ۶۷ ۴۳
خدمات تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل ریکسوس لارس : بلیط رفت و برگشت با پرواز ترک ،  ۶ شب اقامت در هتل ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی سامان ، سرویس و خدمات Uall

————————————————————————————————————————————————–
تور آنتالیا تابستان ۹۵ هتل ۵ ستاره دایما ریزورت

هزینه تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل ۵ ستاره دایما ریزورت : برای هر نفر در اتاق دوتخته تماس بگیرین ۴۳ ۴۳ ۶۷ ۴۳
خدمات تور آنتالیا تابستان۹۵ هتل دایما ریزورت : بلیط رفت و برگشت با پرواز ترک ،  ۶ شب اقامت در هتل ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی سامان ، سرویس و خدمات Uall

————————————————————————————————————————————————–
نوع مطلب :
برچسب ها : تور مالزی,تور مالزی ارزان,تور مالزی 95,تور مالزی تابستان 95,تور آنتالیا,تور آنتالیا ارزان,تور آنتالیا 95,تور آنتالیا تابستان 95

امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

شنبه 8 خرداد 1395 :: 10:37
نازیلا

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور مالزی

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور مالزی یکی دیگه از مراکز خرید خیلی شیک و مدرن کوآلالامپور مالزی هستش که تو منطقه Bukit قرار داره. تو اینجا نیز مانند سوریا KLCC بسیاری از برندها و مارکهای معروف دنیا تو مالزی مشاهده میشه . پاویلیون با هزینه ساختی حدود یک میلیارد دلار آمریکا یکی از مدرنترین و بزرگترین مراکز خرید شهر کوالالامپور مالزی محسوب می شه . این مرکز بیش از 450 فروشگاه داره و اکثر آنها دارای مساحت های زیاد و دکورهای مجلل و پرهزینه است .

 
نوع مطلب :
برچسب ها : تور مالزی,تور مالزی ارزان,تور مالزی 95,تور مالزی تابستان 95

امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

شنبه 1 خرداد 1395 :: 15:21
نازیلا

آیا زنان باردار می توانند عمل زیبایی انجام دهند؟ در کل جراحی‌های غیر اورژانسی در دوران حاملگی توصیه نمی‌شود و می‌توان عمل جراحی زیبایی بینی را به بعد از زایمان موکول کرد چون جراحی بینی و بارداری با هم تداخل دارند.
در مواردی که بیمار تصمیم به بارداری دارد توصیه می‌شود حداقل 2 ماه فاصله بین جراحی بینی و بارداری باشد یعنی پس از گذشته 2 ماه از عمل جراحی زیبایی بینی، بیمار برای باردار شدن اقدام نماید. علت این امر هم ایجاد تورم عمومی بدن من جمله صورت و بینی در دوران بارداری خصوصاً سه ماهه دوم و سوم است که میتواند باعث ایجاد تغییراتی در ساختمان بینی تازه جراحی شده شود البته در صورتی که فاصله مناسب بین جراحی بینی و بارداری لحاظ شده باشد این تورم حاصل از بارداری نتیجه عمل جراحی زیبایی را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

جراحی بینی و بارداری

از طرفی می توان 2 ماه پس از زایمان و رسیدن به وزن قبلی پیش از حاملگی اقدام به انجام بینی نمود البته ذکر این نکته مهم است که بهتر است پس از جراحی تا چند روز شیرخوار از شیر مادر استفاده نکند زیرا ممکن است تا چند روز داروهای مورد استفاده جهت بی هوشی وارد شیر مادر شوند و شیرخوار با خوردن شیر مادر تا حدودی تحت تاثیر این دارو ها قرار بگیرد.
اگر میخواهید پس از انجام عمل جراحی زیبایی بینی اقدام به بارداری نمایید و فاصله لازمه یعنی دو ماه بعد از جراحی بینی را هم رعایت نمودید میتوانید از این بابت که نتیجه جراحی تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت مطمئن باشید البته در طی بارداری مادر دچار تورم عمومی بدن می شود که صورت و بینی هم از این قاعده مستثنی نیست و در طول بارداری بینی بزرگ و بزرگتر خواهد شد اما پس از زایمان و از بین رفتن تورم عمومی بدن ،بینی هم کوچکتر شده و به سایز اصلی خود بر می گردد و جای نگرانی خاصی وجود ندارد چسب زدن به بینی در طی بارداری هم باعث جلوگیری از تورم بینی در طی حاملگی نمی شود.
در مورد خانم هایی که کودک یکسال به بالا دارند هیچ منعی برای عمل جراحی زیبایی بینی وجود ندارد تنها موردی که بهتر است به آن توجه ویژه داشته باشیم این است که کودکان در سنین یک تا پنج و شش سال که دوست دارند به آغوش مادر بروند گاها ممکن است ضربه های ناخواسته به صورت و بینی مادر وارد کنند که باید مورد توجه قرار بگیرند و مادر تا چند وقت پس از جراحی از بغل کردن کودک خودداری کند تا از این ضربه های ناخواسته کودک در امان باشد.

حتی اگر میخواهید در زمان بارداری تزریق بوتاکس انجام دهید هم میتوانید مطالب ما رو بخوانید و سوالات خودتون رو با ما درمیان بگدارید.
نوع مطلب :
برچسب ها : جراحی بینی,عمل بینی,عمل زیبایی,پروتز چانه,جراحی پلک,لیفتینگ صورت و گردن,تزریق ژل,تزریق بوتاکس

امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

دوشنبه 27 ارديبهشت 1395 :: 11:47
نازیلا

پارک چاگوم لنکاوی مالزی

 

تور لنکاوی یکی از بهترین های تور مالزی ست که تمام همه آنچه که یک توریست می خواهد در وقت حسن جمع شده است . تفریحات لنکاوی مالزی این كشور زیبای، برای تمام سنین مناسب است . داخل کنار جاهای تفریحی لنکاوی مالزی مراکز خرید لنکاوی مالزی در توقع شماست که که می توانید اضافه بر خرید ساعتها سر پشه دره این مراکز سرگرم شوید یکی از بهترین پارکها که توجه گردشگران را به خود جذب کرده است پارک چاگوم مالزی می باشد.این پارک قصبه هکتاری به مناسبت برگزاری ميتينگ سران کشورهاي مشترک المنافع در سال 1989 ساخته شده است .این پارک درب نزدیکی مسجد هانا قرار ناراحت است.در این پارک بيرق های کشورهای مشترک المنافع برگماري شده اند.این پارک یکی از دیدنی های لنکاوی مالزی میباشد که گردشگران را به سوی خود كشيدن و دفع میکند.در پارک چاگوم مالزی با پراکندگی مجسمه های ديو پیکر،در فكر قلب مغز گردشگران حكايت های فراموش نشدنی را به خاطر میسپارد این یک محل مفرح برای آسايش می باشد درب این پارک فنا درختان سایه مقر باعث شده که مردم دروازه اندر زیر این سایه درختان بشینن و از این پارک دیدن کنند و همچنین می توانید تو پارک چاگوم مالزی با مجسمه ها عکس بگیرید.

مرکز توریستی مالزی ام تی سی کوالالامپور در خیابان امپانگ کوالالامپور مالزی واقع شده است.مرکز توریستی مالزی (MTC) در یکی از مهمترین مناطق تاریخی کوالالامپور مالزی قرار دارد و از مهمترین جاذبه های مالزی است. این بنا یکی از دیدنی های کوالالامپور مالزی میباشد که شاهد برگزاری جشنهای تاجگذاری پادشاهان مالزی بوده و پس از اقدامات نوسازی در سال 1988 تا به امروز این ساختمان به مرکزی برای کمک به جهانگردان تور مالزی در امر برنامه ریزی سفرهای تفریحی سودمند، بکار رفت این بنای مستعمراتی در سال 1935 به عنوان یک مجتمع مسکونی خانوادگی توسط اِیوتونگ که یک معدن دار قلع و مالک بزرگ کائوچو بود ساخته شده است.بعد از آن این بنا به عنوان پایگاه نظامی بای ارتش انگلیس مورد استفاده واقع شد و سپس در جریان جنگ جهانی دوم مرکز فرماندهی ارتش ژاپن شد.از آن زمان تا کنون این بنا شاهد رویدادهای مهمی بوده است.در ایجا وقایعی همچون برگزاری اولین نشست پارلمان مالزی و مراسم تاجگذاری چندین پادشاه مالزی روی داده است.امروزه این بنا تبدیل به مکانی برای توقف های کوتاه توریستها شده است.در این توقفگاه امکاناتی همچون دسترسی به اینترنت ، رزرو کردن تور مسافرتی ، تبدیل ارز ، رزرو هتل ، خرید سوغات فراهم است و همچنین یک باجه پلیس توریست وجود دارد.نمایش ها و اجراهای فرهنگی را در سالن بزرگ کنفرانس این مکان تماشا کنید و در رستوران تئاتر سالوما که در زیرزمین واقع شده از خوراک خوشمزه لذت ببرید مرکز توریستی مالزی از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور مالزی میباشد.

اگه مقصدتون مالزیه میتونید به دریاچه ی کنیر مالزی برید و نمودار سمفونی ميان انگیزی از رنگ‌های شاد طبیعت و زلالی و زيبايي و زشتي حسن دریاچه باشین . رباينده ست بدونید گون این دریاچه بسته به ترکیب عصاره و وضعیت ظلمت محیط تغییر کرده و یکی از دریاچه‌های ملون این سوق رده به عداد حساب آمار میره.دریاچه کنیر مالزی یکی از بزرگترین و وسیع ترین دریاچه های ایست که تو مالزی معروفه اگه از میان تور های گردشگری تور مالزی را گزينش کردین میتونید به اینجا سفر کنید.دریاچه کنیر مالزی یکی از بزرگترین دریاچه ها و یکی از بهترین دیدنی های مالزی بحساب میاد که یکی از سبيل های مدخل به پارک ملی Taman Negara نیز محسوب میشوده.این دریاچه ی محتوي 340 جزیره ، 14 آبشار ، 2 شكفت است و در عرق های ثانيه انواع و انواع وجوه انحا سوگندها ماهی،حیوانان عجیب و غریب نيست دارن و زیستگاه حیوانات و گیاهان زیادی میباشد.از طرفی دریاچه ی کنیر مالزی زیستگاه هزاران قبيل ماهی عصير حل شیرین از قبیل بائونگ، تومان، کلیسا، لامپان و کلاح است و بهترین تفریحگاه برای ماجراجویان و پناهگاهی برای مسافرانی است که فقط برای فراغت و تکرار تجربه های زمان جوانی خود به آنجا خواهند رفت.جنگل های گرمسیری وسیعی نیز دریاچه ی کنیر مالزی را احاطه کرده اند به همین دلیل، این ناحیه محل معروفی برای ماهیگیری تفننی، قایقرانی، پیاده روی درب جنگل، دور كردن خودروی 4WD و بازی گلف خواهد بود.از طرفی همچنین اقامتگاه های متنوعی مدخل سرپوش اینجا بود دارند از عداد تفرجگاه سه ستاره، کلبه داخل جزیره، تفرجگاه سباح و مسكن حجره های قایقی که در نزاكت مال اتاق و بشارت های غذایی درب اختیار افراد میگذارند.
نوع مطلب :
برچسب ها : تور مالزی,تور مالزی ارزان,تور مالزی تابستان 95,

امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

يکشنبه 19 ارديبهشت 1395 :: 12:36
نازیلا

شهر بازی جوهور مالزی که باب شهر جوهور مالزی فراغ دارد یکی از گيرايي كشش های پرطرفدار مالزی است. این شهربازی جوهور به تازگی افتتاح شده است و از مهم ترین مراکز تفریحی جوهور است. شهربازی جوهور دارای برگ بازیهای متنوعی ست که باز برای بزرگسالان و حتي برای کودکان دلربا است .اگر در تور مالزی شرکت کرده اید و به دم تفریحی مهیج و خانوادگی هستید گردش درون این شهربازی سطح از تباني ندهید.شهر بازی جوهور مالزی یکی از آخرین, پیشرفته ترین و نوآورانه ترین شهربازی های مالزی باب صنعت وسایل، بازی و سرگرمی را به شما نشان دادن می دهد.برای اولین بار درب نوع خود باب آسیا و پارک بین المللی مالزی ، ناحيه لگوها عرضه می دهد تجربه یک پارک مرتبت یک با هیجان كاربرد بهره جويي از وسایل بازی، فعالیت های گروهی و مناطق مخصوصی که برای اجرای آنها سر پشه دره نظر ناراحت اند.

ساحل پورت دیکسون مالزی معروفترین ساحل مجمع الجزایر مالزی در سواحل غربیه و یکی از سواحل مشحون طرفداریه برا کسانی که میخوان از شلوغی و حرارت کوالالامپور مالزی انهزام کنند این ساحل تا کوالالامپور مالزی تقریبا یک ساعت فاصله داره این سواحل دارای یه خط ساحلی هستن که این خط ساحلی ها تقریبا تا 18 کیلومتر ادامه یافتند و خاتمه هفته ها حدود 45 هزار آدم از روبان رشته ساحلی 25 کیلومتری دم دیدن می کنند و از بازی های آبی و ساحل استراحت آن حظ میبرن و همچنین درختان نخل مختفي و درخت های کاسواریان سایه مقر ،زیبایی این ساحل را مضاعف کرده و با امواج صبر تنگه مالاکا غسل می یابند.ساحل پورت دیکسون مالزی که به تلخيص پی دی (PD) نامیده میشه بعضیا میگن که شهرت اسم این بندر از اعتبار یک ديهيم انگلیسی به شهرت اسم سر گرامي جن و تن فردریک دیکسون داخل سال 1889 ناراحت شده است افراد دیگه میگن که اعتبار این محل از نام ديهيم دیگر انگلیسی که وظیفه مراقبت تماشا بر بنادر انگلیسی در لوکوت، یک تيمچه از بندر دیکسون مالزی در نزاكت مال زمان را بر تعهد داشت گرفته شده است برای همین كنيه این ساحل را نام افسر رو ارزيابي كردن که امروزه ساحل بندر دیکسون یکی از معروفترین سواحل مالزی محسوب میشه که در تور مالزی شما میتونین اون رخ ببینین و یه شام خاطره انگیز داشته باشین.در ساحل بندر دیکسون مالزی سواحل دیگری باز بنام سواحل تلوک کمانگ و بلولاگون نيست داره که گردشگران تور مالزی علاوه بر ساحل دیکسون ترجیح میدن از این سواحل نيز دیدن کنند تلوک کمانگ یکی از طولانی ترین سواحل تو بندر دیکسون مالزی می باشد که سر پشه دره 9 مایلی طريق ساحلی رسم داره که همچنین در پيرامون این سواحل مجموعه مهمانخانه های 5 ستاره مالزی و کلبه های ییلاقی با قیمت مناسب برا اقامتتون موجوده لذا بعد دیگه مشوش اقامتتون نباشید یا میتونید داخل کنار این سواحل حرم بزنید و نمونه غلام این زیبایی های سواحل باشین و همچنین یک دژ ی قدیمی به كنيه Raja Jumaat که به سده 19 تعلق داره و بازسازی شده مدخل سرپوش 7 کیلومتری پورت دیکسون فنا داره که گردشگران مالزی میتونن از این بارو هم بازدید کنند.

معبد کوان ین تنگ پنانگ که از دیدنی های پنانگ مالزی است، قدیس حامی دریانوردان، ماچورپو را نیزمحترم می شمارد؛ این تنها مفرد به درشتي مورد توجه ساکنین چینی بوده است که بسیاری از آنها از منهاج های مدار دوره و با معبر از دریاها از چین به پنانگ مالزی می آمدند این معبد از طهارت و كثافت خاصی برخوردار می باشد و توصیه می شود که داخل این معبد نظافت را رعایت کنید و سالانه گردشگران زیادی را به خود جاذبه کرده است که گردشگران تور مالزی میتوانند نزاكت مال را ببینند.هنگام دین این معبد که یکی از جالبترین مکان های دیدنی مالزی است از زیبایی های این معبد از همه ستون ها با نگار های افعي که از نوعی سنگ سبز تراشیده شده و سقف رسا پنهان معبد را نگه داشته اند، التذاذ ببرید. همچنین مجسمه کوان ین مالزی واقع در یک منزل داخلی، را تماشا کنید که یک مستوره و مرد با 18 بازو را به تصویر می کشد و چهره مستوره و مرد صلح درونی و رضایت دنیوی را آرم می دهد.رسیدن به اینجا پیاده یا با تاکسی امکان پذیر می باشد.این معبد در جورج تاون مالزی مرکزی داخل خیابان مسجد کاپیتان کلینگ (لبوح پیت) بین لورونگ استوارت و لبوح فرگوهر صحيح شده است.معبد الهه رحمت یا معبد کوان ین پنانگ مالزی توسط ساکنین اولیه چینی درب جوامع هوکین و کانتونی باب دهه 1800 ساخته شد.نام اصلی این معبد کونگ هوک کیونگ مالزی (معبد کانتونی-هوکین) بوده است و زمانی خير تنها برای امور مذهبی بلکه برای فعالیت های اجتماعی در مجمع چینی مورد تمتع قرار می گرفت. با این حال، با ساخت سالن اجتماعات ناحيه چینی ها در دهه 1880 این معبد برخی از اهمیت های خود را از قدرت داد. معبد بت رحمت، یا معبد کوان ین مالزی اولین معبد درب جورج تاون پنانگ مالزی بود که ساکنین چینی طرفه العين را ساخته بودند.

کداح ماهسوری لنکاوی مالزی به جاییکه گفته می شود ماهسوری درون آنجا دفن شده است.ماهسوری کسی است که مردم لنکاوی مالزی معتقدند به خاطر آور جزیره دچاره نفرین شده است.در خارج از ساحل کداح یک مجموعه متشکل از 99 جزیره نيست دارد که بهترین های دنیا را به نمایش می گذارند:سواحل زیبا، زیرساخت هایی دروازه اندر سطح جهانی، جنگل های حرا مملو از گیاهان و جانوران، مراکز خرید تحت العاده ارزان و معاف از مالیات،و اسطوره های نادره انگیز از ویژگی های این مکان می باشد که با شرکت تو تور مالزی می توانید به این مکان مراجعه کنید.شما از روستاهای کوچک با غرفه های چوبی که از درختان خرما ساخته شده اند و از کنار کودکانی که سوار بر دوچرخه برای فرجام کاری پا می زنند، می گذرید. به غير آشنایی با شیوه زندگی محلی، هیچ وقت مدخل سرپوش لانگ کاوی بیکار نخواهید بود. سوار بر تله کابین ترسناک و جدید به ستيغ کوه مت سینسانگ ،دومین کوه مخفي لنکاوی مالزی بروید و به تماشای منظره بی نظیر تمام جزیره و فراتر از وقت حسن بنشینید.برخی از خاطره انگیز ترین و روستایی ترین مناظر لنکاوی مالزی در كشش جاده ای هستند که گردش جزیره کشیده شده است.برخلاف آنچه تصور می شود که درآمد مردم این ناحیه تنها از گردشگری مالزی است، بسیاری از اهالی این جزیره سر پشه دره حقیقت کشاورز، ماهیگیر و کارآفرین هستند. یک خودرو سود و برای تفریح در محيط جزیره رانندگی کنید، و از تماشای حومه بینظیر این ناحیه و مناظر فراغت آشتي بخش شالیزارها حظ ببرید.شالیزار برنت رایس، چشمه آبگرم، تلاگا توجو (هفت چشمه) و ساحل بلک سند (شن سیاه) دیدنی های لنکاوی مالزی مشهور دیگر دروازه اندر این رديف هستند. دوران های قایقی به تاسیک دایانگ بانتینگ (دریاچه دوشیزه باردار)، گوا سریتا (غار سرگذشت افسانه ها) و گوا لانگسیر (غار پرده) می رود.لنکاوی مالزی یک دنیای زیر محلول ذوب خوي بزاق نیز دارد که در نزاكت مال یک تونل باب زیر آب، شما را به سمت آکواریوم بزرگی می برد که بازدیدها هیجان انگیری را برای افراد به ارمغان می آورد.

 
نوع مطلب :
برچسب ها : تور مالزی,تور مالزی ارزان,تور مالزی تابستان 95,

امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6

دوشنبه 6 ارديبهشت 1395 :: 14:30
نازیلا
( کل صفحات : ) صفحه شماره صفحه قبل 1 ... 26 27 28 29 30 صفحه بعد
.
.
.